Kullanmakda  olduğunuz tüm pencerelere uygulanabilen sineklik sistemleri, özellikle yaz aylarında camlarınız açık olsa dahi sinek ve haşarelerin camlardan içeri girmesini engeller ayrıca katlanır sistem sayesinde saniyeler içerisinde açılıp kapanarak kullanım kolaylığı sağlar.Katlanır sistemin bir diğer özelliği ise kolay temizlenebilir olmasıdır. 

Kolay kullanımı sayesinde saniyeler içerisinde açılıp kapanır.Sinek ve haşeratın yanı sıra evinize giren tozların %30’unu engellemektedir.Kapalı durumda bırakıldığı takdirde dışarıdan bakıldığında kesinlikle fark edilmez.

Sineklik Sistemleri manuel olarak elle kolaylıkla kontrol edilir.Uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan üretilmiş olup, her çeşit kapı ve pencereye uygulanabilme özelliğine sahiptir.Göz zevkinizi bozmayıp manzarayı kapatmamak için sineklik teli olarak çok ince yanmaz ozellikte fiberglas tel kullanılır.

İstenilen RAL renginde boyanabilen sineklik sistemleri, dikey stor sineklik, yatay stor sinekliksabit sineklikmenteşeli kapı sinekliksürme (kayar) sineklikkatlanır (akordiyonsineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir.Katlanır Sineklik Sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir.

SineSet Olarak ,En Yeni En İyi  ürünleri en fazla çeşidi Sizlere sunmak için çalışmalarını  aralıksız devam etmektedir. 


Üç patentli ürünümüz ve 8 den fazla ürün çeşidimiz ile her detaya her doğramaya uygun çözümleri SineSet Stor&Pileli Sineklik Sistemlerinde bulabilirsiniz.